KONST / Litografier / Litografi 17142307
nr 1714 2307
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige, Huskropp. Signerad, numrerad 22/100, daterad 1974. Bildmått: 28x37 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:37:37
28/7 18:01:15
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren